wesele

Poniżej przykładowe rekomendacje. Zachęcam także do odwiedzania mojego profilu na facebooku.

 • oferta

  DOBRUSIA I MICHAŁ

  Pan Jacek to bardzo miłe zaskoczenie podczas naszego wesela. Profesjonalne podejście i pomysłowy podczas prowadzenia zabaw. Energiczny, świetnie dopasowuje muzykę i zabawy do czasu i sytuacji. Jednym słowem mieliśmy szczęście mając takiego wodzireja, sami jeszcze raz byśmy go wybrali. Dzięki Jacek!

 • oferta

  GRAŻYNA I JANUSZ

  Wodzirej, który podrywa wszystkich do tańca :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z zabawy poprowadzonej na naszym weselu. Goście również. Bardzo sympatyczna współpraca, dużo pomysłów i zabaw na poziomie. Ogólnie kupa śmiechu. Rodzina do dziś wspomina wodzireja i organizowane przez niego zabawy. Nawet ci, którzy do tańca zbyt chętni nie są, nie tracili czasu na podpieranie ścian i grzanie krzesełek.

 • oferta

  MONIKA I ARTUR

  Naszym marzeniem było wesele bezalkoholowe, pełne radości, uśmiechów i tańców. Musimy przyznać, że nasi bliscy pełni byli obaw i rezerwy... Poprosiliśmy o poprowadzenie imprezy wodzireja Jacka i to był strzał w dziesiątkę! Po niezwykle udanym weselu wszyscy nasi goście podkreślali, że Pan Jacek swoim zaangażowaniem i radością porywał ich do zabawy. Gorąco polecamy wodzireja Jacka!

 • oferta

  SYLWIA I ŁUKASZ

  Chociaż od naszego ślubu i wesela minęło już kilka dobrych miesięcy, razem z naszymi gośćmi wciąż wspominamy niezwykłą atmosferę, jaką udało się stworzyć i szaloną, ale pełną klasy zabawę do białego rana. Wielka w tym zasługa naszego drogiego Wodzireja, którego możemy z czystym sercem polecić :-). Mimo, że na weselu widzieliśmy się drugi raz w życiu, Pan Jacek doskonale wyczuł, o co nam chodzi i jaką mamy wizję naszego wesela - wszystko było wedle naszego życzenia. Nasi goście jeszcze przez wiele dni tańczyli wspólne tańce na ulicach miasta. A o świetnej zabawie świadczyć może fakt, że goście szczególnie się nie przejęli brakiem wysokoprocentowych trunków (było tylko wino), co na wschodnim weselu jest rzadkością ;-). No i oczywiście ukłony za przejechanie takiego kawałka Polski specjalnie do nas, na Podlasie. Dziękujemy raz jeszcze :-)

 • oferta

  AGNIESZKA I MARCIN

  Jacek w pełni profesjonalnie poprowadził naszą uroczystość. Zadbał zarówno o dorosłych, jak i dzieci. Mimo zróżnicowanych gustów gości świetnie poradził sobie z doborem muzyki. Polecamy!

 • rekomendacje

  JOANNA I PIOTR

  Wodzirej Jacek to strzał w dziesiątkę! Bardzo komunikatywny, wspaniale poprowadził nasze wesele, wszyscy goście byli zachwyceni! Naszym zdaniem muzyka jest najważniejszą częścią wesela a Jacek spisał się znakomicie: po pierwsze słuchał naszych sugestii odnośnie utworów, po drugie: zabawy jego autorstwa bardzo się gościom podobały i ochoczo brali w nich udział, po trzecie: popisał się wysoką klasą i kulturą osobistą :-D Dzięki Jacku ze byłeś z nami w tym szczególnym dniu!