wesele

Wszystko zaczęło się w 1995 roku. Wtedy to zapisałem się na kurs tańca towarzyskiego, który szybko stał się moją pasją. Jako tancerz brałem udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca, zajmując często finałowe miejsca. Zwieńczeniem moich tanecznych zainteresowań było ukończenie Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego w Łodzi o specjalności „Instruktor tańca towarzyskiego”. Od 2007 roku regularnie biorę udział w kursach i szkoleniach dla wodzirejów i animatorów, organizowanych w całej Polsce. Aby dzielić z innymi moją pasję, postanowiłem założyć Studio Zabawy. Misją mojej firmy jest organizowanie i prowadzenie imprez na najwyższym poziomie. Dbam o najwyższą jakość usług zarówno od strony artystycznej, jak i technicznej.

 • oferta

  Oferta

  Czy chcesz, żeby twoja impreza była dynamiczna, pełna zabaw i atrakcji? Jeżeli tak, to cieszę się, że tu jesteś. Studio Zabawy gwarantuje profesjonalną obsługę wodzirejską oraz techniczną imprez.

 • rekomendacje

  Rekomendacje

  Pan Jacek to bardzo miłe zaskoczenie podczas naszego wesela. Profesjonalne podejście i pomysłowy podczas prowadzenia zabaw. Energiczny, świetnie dopasowuje muzykę i zabawy do czasu i sytuacji. Jednym słowem mieliśmy szczęście mając takiego wodzireja, sami jeszcze raz byśmy go wybrali. Dzięki Jacek!

  Dobrusia i Michał